Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

Ученици Средње економске школе Сомбор су учествовали на такмичењу "Дани едукативности младих предузетника и иноватора" који организује Савез проналазача Србије. Победничку групу су чинили: Дуна Пејин, Нађа Недељков, Милица Мишковић, Љубинка Перић и Јелена Бурсаћ. Победничка тема : "Виртуални ЗОО врт". За прво место ученици наше школе су освојили лаптоп.
На такмичењу су учествовали још три групе ученика наше школе и то: Владимир Микаћ, Лука Гардијан, Дејан Ђурђев, Игор Подскоч, Мина Литваи, Синиша Симетић, Пробојчевић Софија, Ања Шпанкус, Вања Ковачев, Сања Ћалић, Бојана Граховац, Миљана Убипарип, Хелена Витаљић, Мануела Лончар.