Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...
Nastavnici Srednje ekonomske škole Sombor na  China Brand Fair 2019 u Budimpešti
      Predstavnici Srednje ekonomske škole Sombor, u cilјu bolјeg povezivanja i saradnje srpskih i kineskih institucija, u periodu od 02.- 04.06.2019.,  učestvovali su na sajmu China Brand Fair 2019 u Budimpešti, u organizaciji RPK Sombor.
Na sajmu je bilo na raspolaganju 320 kineskih inastitucija iz 16 privrednih grana, u skladu sa interesovanjima mogli su se uspostaviti kontakti sa proizvođačima automobilske industrije, elektronike, obrazovanja, kulture, sporta , medicine i dr. Predstavnici Srednje ekonomske škole su uspostvili kontakte sa srednjom ugostiteljskom školom iz Shandong regije u Kini, koja je poznata po blagim ukusima, hrana u ovoj regiji nije preterano začinjena i teži se umerenosti i balansu.