Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

Srednja ekonomska škola Sombor učestvovala na susretu članova Gastro-kluba

Dana 21. maja 2019. godine, Srednja ekonomska skola Sombor, osnivač i član Gastro-kluba, kluba koji je rezultat projekta  IPA progrma prekogranične saradnje pod nazivom “Zajednički  Mađarsko-Srpski Gastronomski Poslovni Klub” (HUSRB/1203/211/162), ucestvovala na godisnjem susretu članova kluba u organizaciji RPK Sombor.

Nastavnici naše škole ugostiteljskih profila Goran Gorjanac, Emina Esapovic i Bojan Subotic odrzali su niz stručnih predavanja na temu savremenih kretanja i trendova u ugostiteljstvu.