Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

VII Bački dani

Srednja ekonomska škola iz Sombora je  01.06.2019. godine  bila učesnik gastronomske manifestacije „VII Bački dani“ u organizaciji Privredne komore iz Baje u Rapublici Madjarskoj, u svrhu održivosti projekta  „Gastro Club”, finansiranog iz drugog poziva IPA programa prekogranične saradnje između Srbije i Mađarske.

Predstavnici škole imali su priliku da saznaju o najkvalitetnijim proizvodima sa geografskog područija Bačke i učesvuju u svečanoj dodeli diploma nagrađenim preduzetnicima iz Sombora.

Danilović Melita

koordinator  projekta